poniedziałek, 19 grudnia 2011

Wesołych Świąt!

Niestety, mam jeszcze do załatwienia kilka spraw (przede wszystkim strasznie zaniedbałem mój blog muzyczny), więc obiecane podsumowanie roku pojawi się już po Świętach Bożego Narodzenia. Dlatego już teraz życzę wszystkim czytelniczkom i czytelnikom spokojnych świąt w rodzinnym gronie, zasłużonego odpoczynku i jak najwięcej magii. Na życzenia noworoczne jeszcze przyjdzie czas ;)

W międzyczasie zachęcam tych, którzy, jeszcze tego, nie robili, do obejrzenia dwóch galerii, które na bieżąco uzupełniam. Do przeczytania po weekendzie!

PS. Ktoś w Was szukał zdjęcia grobu autora "Kamieni na szaniec". Wygląda on tak:


4 komentarze:

 1. Z niecierpliwością czekam na nowe wpisy. :)

  Tobie jak i wszystkim Czytelnikom bloga życzę cudownych, pełnych ciepła i rodzinnej atmosfery świąt. :)

  Ps Sprawdziłam fb i niestety nie dostałam żadnej wiadomości. Nie wiem komu ją wysłałeś, ale dziewczyna na pewno się ucieszyła. :D Teraz znikam z fb, ale po Nowym Roku wrócę i Cię tam znajdę. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! Nowy wpis będzie na pewno przed Nowym Rokiem, ale nie jestem w stanie podać konkretnej daty. Teraz pracuję nad rzeczami, nad którymi trzeba trochę "przysiąść", ale efekty powinny być fajne.

  Hmmm, to Ty nie jesteś ta B.Z., która mi (prawie) wszystko lajkuje? Może nie widzisz tego posta, bo trafił do foldera "Inne" w Wiadomościach, tam gdzie spam, bo nie jesteśmy znajomymi? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pracuj, pracuj, bo ciekawych rzeczy można się od Ciebie dowiedzieć. :)
  Pewnie, że ja. Hej, nie prawda, że wszędzie wciskam lubisie. Lajkuję, to co mi się podoba. :)

  Może masz rację, że tam trafiło. Teraz są święta, więc już nie wchodzę na fb (takie postanowienie, )ale po Nowym Roku na pewno sprawdzę i odpiszę. Ale będę na blogi zaglądać.
  W tym miesiącu bardzo zaniedbałam swój blog. Najpierw świętowałam imieniny teraz święta. Muszę nadrobić. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. E tam, i tak coś się działo ;) Ja po Świętach muszę się trochę uaktywnić na tym, bo głupio to wyglądo - 20 postów na muzycznym, 5 na tym, a licząc z podstronami 21:7. Na muzycznym mogę przystopować, w sumie tam wystarczyłyby 3 posty: o Gotye, Whitesnake i Europe, może jeszcze o Coldplay, bo widzę, że to są gorące tematy, ewentualnie ponadczasowe ;) Na tym postaram się napisać przed Sylwestrem 2 nowe posty.

  Na maila będę czekał - i tak współczynnik odpisywalności na życzenia i odbieralności analogicznych telefonów w tym roku i zeszłym to jak niebo i ziemia ;)

  OdpowiedzUsuń